Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
20. března 2011

Na Radčin popud :D

Po sto letech se zase vracím k blogu. Díky Radce za pošťouchnutí. Furt si řikám, že to tu nenechám usnout, ale špatně hledám čas a ještě hůř témata. Ale teď jsem se soustředila a událo se :D.


V týdnu Kocoureček zajuchal, že mu dorazila pozvánka na hanbatou výstavu. A že hurá na vernisáž.

Zatímco on se těšil na umění, já už počítala, jak dlouho se jede do Kutný Hory a jak dlouho si teda zařídim!!!

Nechci být zlá, ale stálo to zaprd. Nechápu moc výstavy, kde je na zdi jedna fotka, tzn. čtyři fotky v místnosti. A to ani moc nepřehánim. Nevím, co jsem čekala, ale fotky tohohle typu fakt ne ”. To mi přišlo vyloženě trapný :/.

Naštěstí ale Kutná Hora zachránila celou akci svým charizmatem. Můj neomylný instinkt nás díkybohu zavedl do fajn restaurace V Ruthardce. Web mají šílenej, ale návštěva stojí za to a klidně bych jí opakovala.
Obsluha nám nezvládla prodat kafe, ani dortík, takže jsme jště hledali kavánu a našli jí hned naproti — Na Kozím plácku. Web taky hrůza, ale kavárna zlatá, sladká. Takže nás uplně nepřekvapilo, když jsme se dozvěděli, že pán jaksi pochází z podhoubí La Boheme a je kamarádem pánů z Doubleshotu. Bylo to vidět.

Z toho všeho je, doufám, evidentní, že vřele doporučuju návštěvu Kutné Hory. Ale jako hlavní cíl si fakt neurčujte GASK.

Jo a to, že jsme zastavili u uplně jinýho kostela v domění, že jde o barboru, rozhodně nepřiznám!!!

Pár fotek na rajčeti, na závěr tři kocourkovo umělecky rozmazané :D.

Komentáře

na tý fotce ti to moc sluší... bych si spletla i s modelkou ;)
no, tak jste si aspoň spravili chuť :). já mám poslední dobou na výstavy štěstí, ale je fakt, že chodím jen na prověřené věci :).
quanti: wow! díky! nevim, čim to, ale sluší mi to téměř na všech těch kutnohorskejch fotkách. až jsem se sama divila! a potěší, že si to myslí i někdo jinej než já a M. :D

jana: my to moc neumíme, no. já výstavy moc nemusim, take to nesleduju, M. ví, že dostat mě někam, je těžký, takže to už vzdal, a pak přijde takovejhle výkřik a zrovna se nachytáme. ale nelituju, byl to hezkej výlet. GASK jsme proletěli a pak nasávali město :)
Ta fotka je jakoze eroticka? Ty kokso :-)
A jinak je to presne tak, jak jsem vcera tvrdila s tim tvym psanim, dekuju!
Ahojky z Hradce, po dlouhé době jsem dneska zabloudil na Tvé stránky a byl jsem mile překvapen, že psaní blogu má po dlouhé odmlce své pokračování ! Jen tak dál, ať se Ti daří nacházet nejen nová témata, tak i ten čas o nich psát. Jinak abych hloupě neopakoval to, co již bylo napsáno, dodávám jen - Quanti má pravdu ;-) Měj se krásně, ať se Ti daří.
ahoj Honzo :)

no a to počkej, až ukážu fotku z profi focení, co nám teď zprocesovali v práci :D

jinak zdravím do Hradce celou rodinu!
Takových bločků jako tento moc není. Pravá, nijak neupravená podstata webového deníčku, pěkný :). Jinak nevím, co si myslet o té výstavě..xD Ale pro zajímavost, proč nenavštívit.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz