Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
24. října 2011

Planet Sushi a Symbiosa

Milá moje čtenářská obci, jelikož je mi líto, že mi můj bloček odumírá, rozhodla jsem se psát o svém koníčku. Přetransformuju tedy janedoe na žrádelní blog :).
Nečekejte recenze, tipy na posh podniky, ani nic podobného. Budu sem (tedy snad) zapisovat návštěvy různých kavárenských a restauračních zařízení, pokusím se je doplnit fotografiemi a uvidíme, co z toho vzejde.

Dneska, jako ostatně po většinu mých pracovních dní, jsem měla intenzivní pocit, že potřebuju na kafe. A tak jsme šly s kamarádkou na sushi. Docela jsem chtěla zkusit něco buď nového, nebo levnějšího, ale nakonec jsme vyrazily do Planet Sushi.

Mají nové menu a je docela divoké. Už při dřívějších návštěvách jsem měla pocit, že sushi kombinacím, které tu nabízejí, by se Japonec asi podivil, nicméně mně to tam prostě chutná, takže co jako! A navíc maj teď u každého jídla kalorickou hodnotu!!

Rovnou jsem si dala jasmínový čaj.

”

A protože jsme šly na kafe a na sushi, objednaly jsme si polívku Tom kha (doufám, že Tom znamená polívka :D, ale whatever).
Tuhle polívku btw miluju a dávám si jí kde všude. A jestli chcete tip, jděte na ní do Ultramarinu. Maj jí tam kotel cca za stovku. V Planet Sushi je jí miska za 120,-. Ale dobrá! A dneska obzvlášť výborně ochucená.

Polívku jsme snědla dřív, než jsem jí zvládla vyfotit. Takže nabízím foto z jejich webu.

”

A pak jsem si asi půl dne vybírala, co za sushi si dám, a nakonec jsem si dala California Chic a ještě jedno. A bylo to super!!!
Div jsem nevylízala prkýnko.

”

A abych nepřišla o to kafe, zašli jsme si pak s kocourkem do Škobrtlíku.

”

A protože si nutně potřeboval dočíst Respekt, dala jsem si ještě portský.

”

A to je konec dnešních hodů.

Komentáře

dobrý nápad:)
dobrý nápad:)
A hned 2x :D
Strasne dobry jsou v planet sushi YOHJI MAKI!:)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz