Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
30. října 2011

Starbucks a Pianoman

V pátek jsme s kocourkem objížděli obchody a sháněli dárky na rodinnou oslavu. Dostali jsme se i do Ikey na kuličky (ty jsem tedy nevyfotila) a do tamního Starbucks na kafe.

”

Malý je kocourkovo a velký moje. Dřív mi v Sbux kafe moc nechutnalo. Ale od tý doby, co pracuju v bance, je to jediný použitelný kafe v okolí a už jsem si nějak zvykla.

A co by t obylo za kafe bez dortíku. Kocour si dal borůvkový cheesecake a já mrkváč. A teda... uměj ho i líp. Zřejmě byl chvíli po rozmrznutí nebo nevim. Byl hodně studenej a trochu rozmáčenej. Ale dobrý prase všechno spase :D

”

Btw Starbucks na Zličíně mám tak nějak ráda. Zdá se mi, že má fajn atmosféru. Sice je to uprostřed parkoviště, ale vevnitř je to volaké milé.

Dneska jsme jeli do Kralup předat auto na předzimní prohlídku a přezutí gum. Dezert jsme si dali v nejlepším místním podniku — u maminky :). A jelikož nám ujel vlak domů, stavili jsme se ještě na kafe v podniku mého mládí — v pianu.

Na kafe nedošlo. Dala jsem si čaj, kocour pivo a vyzkoušeli jsme místní specialitky — zapečený hermelín s brusinkovou omáčkou a grilovanou mozzarelu v parmské šunce. Na focení jsem si vzpomněla s křížkem po funuse. Tak aspoň trpchu toho čaje a jako bonus fotku z interiéru ;)


”

”

Komentáře

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz